Грантоїди вигадали нову страшилку про е-декларування

Червоною ниткою виступів антикорупціонерів стала нова страшилка: хтось (невідомий і не персоніфікований) хоче загальмувати е-декларування
Depo.Влада
5 листопада 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
Грантоїди вигадали нову страшилку про е-декларування
Грантоїди вигадали нову страшилку про е-декларування

Вчора був на Шустері.

Перш за все, хочу подякувати керівнику "Квазар-Мікро" пану Уткіну, який фахово пояснив, що написати програму е-декларування за 90 тисяч неможливо. І Шабунін, і Чумак, які з піною біля рота останні тижні захищали компанію Міранда, чомусь промовчали.

А тепер про найголовніше. Червоною ниткою виступів антикорупціонерів стала нова страшилка: хтось (невідомий і не персоніфікований) хоче загальмувати е-декларування. Як це зробити, я просто не уявляю собі, але чумакошабуніни надривалися і кричали, що вони готові померти в боротьбі з цим невидимим ворогом.

А тепер я розкрию ім'я цього ворога. Звати його - відсутність нового гранту на поліпшення антикорупційного законодавства. Треба лякати суспільство, бігати по посольствах з криками "все пропало". Просити не давати нам безвіз, бо кілька десятків людей можуть втратити нові замовлення.

Для тих, хто ще не знає, хочу повідомити, що за останні 25 років українські громадські організації отримали 3 мільярди закордонної допомоги.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада