ГПУ: З органів прокуратури звільнено понад 3000 осіб

У зв'язку з набуттям чинності нового закону "Про прокуратуру" штатну чисельність органів прокуратури скорочено на понад 3000 одиниць
Depo.Влада
16 липня 2015 18:48
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на повідомлення ГПУ у "Фейсбуці".

"Під керівництвом генерального прокурора України Віктора Шокіна проводиться робота по впровадженню закону в практичну діяльність. З цією метою вжито низку невідкладних організаційно-практичних заходів", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим з органів прокуратури звільнено понад 3000 працівників.

"Приведено у відповідність до вимог Закону структуру органів прокуратури України та скорочено штатну чисельність на більш ніж 3 000 одиниць. На даний час загальна штатна чисельність працівників не перевищує 15 000 осіб", - зазначили у прес-службі.

Окрім того, у відомстві наголосили, що зменшили кількість структурних підрозділів, в тому числі самостійних, та кількість керівного складу.

Також у ГПУ повідомили, що ліквідували низку посад.

"У відповідності до вимог закону у структурі центрального апарату ліквідовано посади перших заступників керівників підрозділів, старших прокурорів відділів, старших помічників із особливих доручень, старших помічників та помічників як Генерального прокурора України, так і його заступників", - йдеться у повідомленні.

При цьому у структурах регіональних прокуратур, які також приведено у відповідність до вимог Закону, зменшено кількість заступників прокурорів регіонів, ліквідовано посади старших прокурорів прокуратур, старших прокурорів відділів прокуратур.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua

Мітки: ГПУ