ГПУ викликала на допит чотирьох чиновників Міносвіти

В рамках розслідування справи про незаконне втручання в єдину систему оцінки якості освіти вручені повістки на допит всім керівникам Українського центру оцінювання якості освіти
Depo.Влада
22 липня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник генерального прокурора України Олег Заліско, передає depo.ua.

"Повістки отримали всі керівники центру, чотири людини", - сказав Заліско.

За його словами, була проведена не лише перевірка, а й обшуки, як в центрі оцінювання якості освіти, так і за домашніми адресами окремих працівників.

Під час обшуків були вилучені, зокрема, комп'ютерна техніка, грошові кошти в розмірі 130 тис. доларів. Крім того, заступник генпрокурора повідомив, що в реки слідчих потрапило листування, що дає підстави підозрювати окремих працівників у втручанні в єдину систему оцінки освіти та реєстру осіб, які пройшли ЗНО.

Нагадаємо, вчора генпрокурор Віктор Шокін заявив, що керівники Українського центру оцінювання якості освіти зловживали службовим становищем. Вчора вранці розпочалася спецоперація із затримання чиновників. Згодом з'явилися повідомлення, що обшуки проходять у самого директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука, який начебто раніше не захотів поставити вищий бал дітям силовиків.

Сьогодні були проведені обшуки в будинку директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука та його першого заступника Володимира Винника.