ГПУ відсторонила Горбатюка від розслідування справи Януковича

Розслідуванням справи екс-президента Віктора Януковича та його оточення буде займатися новостворене "Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями"
Depo.Влада
24 жовтня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ, до складу управління увійшло 63 співробітники.

У ГПУ нагадали, що ця справа складається із багатьох епізодів, зокрема – узурпація влади, розвал економіки, послаблення обороноздатності країни та інформаційної безпеки, заволодіння державним майном – резиденцією "Межигір’я", тощо.

У відомстві зазначили, що Сергій Горбатюк, який досі вів цю справу, "і надалі залишається керівником Департаменту спеціальних розслідувань, до складу якого входять 56 співробітників. За цим Департаментом залишається розслідування та передача до суду справ по Майдану".

Нагадаємо, на початку жовтня генпрокурор Юрій Луценко оголосив Сергію Горбатюку догану начебто через "неналежну організацію розслідування кримінальних проваджень колишніх чиновників часів Януковича".

Сам Горбатюк назвав цю догану необґрунтованою і зробив спробу оскаржити в Луценка цю догану, яку була винесена на початку жовтня. "Однак жодної реакції не відбулося. І тому, я так розумію, це вже спільна позиція – безпідставно притягти мене до відповідальності, щоб мати перший крок для наступного звільнення", – зробив припущення Горбатюк.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада