ГПУ: Рішення зняти санкції ЄС з Богатирьової - об'єктивне

Рішення ЄС щодо зняття економічних санкцій з екс-глави МОЗ Раїси Богатирьової є об'єктивним, однак кримінальне провадження щодо неї в Україні не закрите, з міжнародного розшуку її не знято
Depo.Влада
5 березня 2016 19:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Щодо пані Богатирьової є кримінальне провадження за ст.191 КК - "розкрадання майна та грошових коштів". Йдеться про 6,5 млн гривень, які було перераховано МОЗом, коли Богатирьова його очолювала у 2012 році, на рахунки приватної компанії. У жовтні 2014 року, під час розслідування справи, даними підприємствами у добровільному порядку повернуто ці кошти на рахунки МОЗ", - повідомив Куценко.

Він уточнив, що таким чином фактична майнова шкода, яка могла бути завдана діями Богатирьової, перестала існувати.

"Санкції ЄС мають економічний характер, і за відсутності фактичної економічної шкоди санкції продовжувати не стали, це рішення є об'єктивним", - додав Куценко.

Він додав, що кримінальне провадження щодо Богатирьової в Україні не закрите.

"Відбувається заочний процес", - додав прокурор.

Нагадаємо, що 4 березня Рада ЄС продовжила на рік обмежувальні заходи стосовно екс-президента Віктора Януковича та 15 його соратників.

При цьому повідомляється, що зі списку осіб, які підпадають під дію обмежувальних заходів, вилучено одну особу. Йдеться про екс-міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову.

Санкції проти Януковича і його соратників були запроваджені у березні 2014 року і продовжені у березні 2015 року.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада