Чотирьом нардепам "світить" покарання за "косяки" в е-деклараціях

Генпрокуратура за результатами перевірки зведення Єдиного реєстру електронних декларацій чиновників встановила факти ненадання або несвоєчасного надання інформації про суттєві зміни в майновому стані народних депутатів та інших суб'єктів декларування
Depo.Влада
17 листопада 2016 13:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

У прокуратурі уточнили, що чотири парламентарії, які після 1 вересня поточного року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження майна, у десятиденний строк не повідомили про це Нацагентству з питань запобігання корупції (НАЗК) шляхом подання повідомлення до Реєстру декларацій.

"Надання таких повідомлень передбачено ст. 52 закону України "Про запобігання корупції" у разі отримання суб'єктом декларування доходу або придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року (у 2016 році – 68,9 тис. грн)", -  повідомили в ГПУ.

Повідомляється, що один з нардепів не повідомив про купівлю мотоцикла Harley-Davidson, 2012 року випуску за 141 тис. грн, а другий – автомобіля Toyota Land Cruiser, 2012 року випуску за 0,5 млн грн. Ще один парламентарій не подав електронне повідомлення про отримання доходу в розмірі 100 тис. грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570 2010 року випуску.

"Невиконання цих вимог є правопорушенням, пов'язаним з корупцією, і тягне адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 1726 КУпАП", - підкреслили в ГПУ.

Генпрокуратура направила відповідні матеріали на нардепів до НАЗК для вжиття Агентством заходів із притягнення їх до відповідальності.

Нагадаємо, НАБУ оприлюднить перші результати перевірок е-декларацій чиновників наприкінці листопада.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада