ГПУ: На хабарі зловили одного з прокурорів Полтавщини

Слідчим управлінням з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Служби безпеки України встановлено факт корупційних дій одного із міжрайонних прокурорів Полтавщини
Depo.Влада
11 червня 2015 12:06
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомили заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе та начальник управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Ірина Діденко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

Встановлено, що приватний підприємець з Полтавщини звернувся до Управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки ГПУ зі скаргою на корупційні дії місцевого прокурора.

Як повідомив сам підприємець, стосовно нього було відкрито кримінальне провадження, з його офісу було вилучено документацію та всю техніку, що практично зупинило роботу підприємства. В той же час, міжрайонний прокурор пропонував підприємцю в обмін на вирішення питання щодо закриття провадження заплатити йому хабар у розмірі $5000.

Наразі вказаний співробітник прокуратури затриманий. Триває досудове розслідування.

Слідче управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки Генеральної прокуратури України ще раз звертається до громадськості з проханням повідомляти про факти корупції на адресу електронної пошти stop_kor@gp.gov.ua.