ГПУ ініціює перевірку готівки та закордонних рахунків чиновників

Генеральна прокуратура України ініціюватиме перевірку готівкових коштів, банківських та закордонних рахунків декларантів на предмет сплати податків
Depo.Влада
1 листопада 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко, передає Depo.ua.

"Також ми збираємось проаналізувати банківські вклади, задекларованими народними депутатами та іншими декларантами. Для цього ми звернемося до Державної служби фінансового моніторингу, яка може перевіряти будь-які вкдали більше 150 тисяч гривень. У більшості нардепів ці вклади перевищують цю суму. Тому у раді надання нам долвідки про те, що ці кошти не є легальними, ми будемо діяти за тими ж статтями - 211 (ухилення від податків) та 209 (відмивання коштів)", - заявив Луценко.

Крім того, він анонсував перевірку задекларованих закордонних рахунків чиновників на предмет сплати податків та задекларовані кордоративні права. "У даному випадку є два предмети для аналізу. Перше - чи декларант, держслужбовець вийшов з керівних органів певних юридичних осіб. Нажаль, не всі це зробили, в тому числі високопоставлені працівники. Також це дає нам можливість перевірити статтю 172, яка забороняє суміщення мандату нардепа або держслужбовця з роботою у керівних органах юридичних осіб, в тому числі за кордоном", - зазначив генпрокурор.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада