Горбатюк заявляє про загрозу зриву слідчого експерименту на Майдані

Слідчі Генеральної прокуратури України досі не змогли провести слідчий експеримент на Майдані незалежності у справі щодо розстрілів людей під час Революції гідності

Про це на брифінгу заявив керівник слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк, інформує Depo.ua.

Він зазначив, що у липні прокурор видав заборону щодо будь-якого будівництва на земельній ділянці, де планують звести Меморіал Небесної сотні. "Був направлений лист до КМДА, щоб перенести Меморіал. Попередньо отриманий дозвіл у родин Небесної сотні...Але з липня наші прохання не знаходять відгуку в Київській держадміністрації і, відповідно, ви бачите, не переноситься (Меморіал) і гальмується проведення слідчих дій", - поскаржився Горбатюк.

Він повідомив, що звернувся до суду, щоб накласти арешт на цю ділянку до завершення слідчих дій. "Ви уявіть, в судовому засіданні суддя сказав прокурору, що задовільняє цю вимогу, а коли той прийшов отримувати рішення, було написано "відмовлено у задоволенні клопотання". Вже за 10 днів можуть розпочатися роботи, а до теперішнього часу не перенесено цей меморіал для того, щоб ми могли дійсно якісно провести якісні слідчі експерименти, які не можна зараз зробити через те, що він заважає", - заявив керівник слідчого управління ГПУ.

Нагадаємо, у ГПУ планували провести слідчий експеримент на Майдані незалежності в Києві ще у липні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна