Горбатюк розповів про бажання зайняти місце Шокіна

Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк має бажання очолити Генеральну прокуратуру
Depo.Влада
29 березня 2016 20:38
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі телеканалу "112" , передає depo.ua.

"Звичайно, якщо є довіра, то у мене є бажання змінювати систему, боротися, щоб закон був один для всіх, піднімати низький рівень довіри до прокуратури. Поки була пропозиція від громадських організацій, пов'язаних з Майданом. Пропозиція не йшло від керівництва держави, від ВР або АП ", - зазначив він.

При цьому Горбатюк підкреслив, що відставку генпрокурора Віктора Шокіна сприйняв спокійно. "Сприйняв як факт. Бажання про відставку було вже більше місяця, вона має бути розглянута", - сказав він.

У той же час щодо звільнення заступника генпрокурора - прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе Горбатюк не поспішає робити висновки. "Категоричні висновки можна робити після вивчення всіх документів. Якщо приймається рішення про звільнення, то мав би бути дана чітка відповідь на ті звинувачення, про які говорив Сакварелідзе щодо тиску на його слідчих і спроби їх звільнити. Якщо говорити про його мітингу під прокуратурою, то я вважаю, що мітинги під прокуратурою - це не правильно ".

Нагадаємо, сьогодні Рада дала згоду на звільнення генпрокурора Віктора Шокіна. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада