Горбачов хоче, щоб Обама і Путін удвох вирішили долю України

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов запропонував президентам США та Росії Бараку Обамі і Володимиру Путіну зустрітися для обговорення шляхів виходу з конфлікту на Донбасі
Depo.Влада
29 квітня 2015 22:46
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив 29 квітня на зустрічі в Москві з делегацією ветеранів світової політики ("Старійшини"), до складу якої входили колишній генеральний секретар ООН Кофі Аннан, колишній прем'єр-міністр Норвегії Гру Харлем Брунтланд, колишній президент США Джиммі Картер, колишній президент Фінляндії Мартті Ахтісаарі, колишній президент Мексики Ернесто Седільо і колишній міністр закордонних справ Алжиру Лахдар Брахімі, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Горбачов-Фонду.

На зустрічі Горбачов розповів про своє бачення причин українського конфлікту.

"Всі учасники бесіди були згодні в тому, що найголовніше зараз - забезпечити виконання всіма сторонами Мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Екс-президент СРСР нагадав про свій заклик до керівників США і Росії зустрітися, щоб обговорити широке коло питань і підкреслив, що "необхідно відновлювати довіру, і така зустріч могла б послужити першим кроком. На жаль, з жовтня минулого року реакції на це пропозиція не було".

Крім цього, на його думку, до діалогу повинні бути якомога швидше підключені й інші країни, а також Організація Об'єднаних Націй.

Мітки: #