Головного міліціонера Януковича працевлаштували у Держдумі Росії

Екс-міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, якого розшукують правоохоронці, працює експертом у комітеті Держдуми Росії з питань власності
Depo.Влада
16 грудня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Я від українського громадянства не відмовлявся, у мене є російський паспорт. У цьому немає протиріч. За російським законодавством я зобов'язаний повідомити відповідні органи, Федеральну міграційну службу про те, що я маю друге громадянство", - розповів Захарченко.

Він зазначив, що найближчим часом не збирається йти на держслужбу в Росії, тому від українського громадянства не відмовляється.

Крім того, Захарченко повідомив, що працює експертом у Держдумі, в комітеті з власності, до цього працював у державній корпорації "Ростех".

"Також у мене є фонд "Юго-восток", ми надаємо допомогу колишнім громадянам України і тим, що перебувають у громадянстві України, які були змушені покинути її територію", - сказав Захарченко.

За словами екс-міністра, його не турбує, що він оголошений у розшук, оскільки ставиться до влади України "як товариш Жуков до товариша Гітлера, якби він оголосив його у розшук".

"Нехай розшукують - це їхнє право", - сказав Захарченко.

Він заявив, що "тієї держави, де я працював, на яку 30 з гаком років витратив свого життя як держслужбовець... Спочатку Радянський Союз, потім Україна". "Я хотів би повернутися в ту Україну, але її не існує".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада