ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний рабин України Асман опублікував імена співробітників НАБУ, які здійснювали стеження за синагогою Києва

Головний рабин України Моше Реувен Асман опублікував інформацію про співробітників НАБУ, які здійснювали стеження за головною синагогою Києва

Depo.Влада
15 листопада 2018 19:09
ФОТО: depo.ua

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Головного рабина України, повідомляє Depo.ua.

У повідомленні зазначається: "Сьогодні в пресі було опубліковано повідомлення прес-служби НАБУ про те, що стеження щодо єврейської громади, дійсно здійснювалося, однак, - іншим правоохоронним органом.

Як я вже повідомляв, питання притягнення до відповідальності винних осіб знаходиться у виключній компетенції держави. Разом з цим, відео, опубліковане нещодавно в ЗМІ, не є повним.

Однак ми уважно перевірили інформацію, фото і відео-записи, опубліковані в інтернеті. В рамках проведення перевірки, в тому числі при технічній допомозі наших ізраїльських колег, використовуючи метод розпізнання осіб і образів новітньою системою "ANYVISION" було встановлено, що представлені фото з ймовірністю 99.97% відповідають наступним громадянам:

Корбан Ярослав Ігорович. Згідно з декларацією НАЗК, є співробітником НАБУ і отримав дохід від організації в розмірі 336 115 гривень за 2017 рік.

Данчишина Ірина Миколаївна. Згідно з декларацією НАЗК, є співробітником НАБУ і отримала дохід від організації в розмірі 336 115 гр. за 2017 рік.

Експертизою було встановлено IP адреси, з яких були здійснені атаки на системи безпеки, а також здійснювалися тимчасові відключення відеоспостереження.

Разом з цим, як вже повідомлялося раніше, в рамках інтересу безпеки нашої країни і забезпечення прав громадян ми готові прийняти пропозиції про зустріч з усіма компетентними особами. Молитовний будинок відкритий для молитви і каяття для всіх бажаючих, включаючи керівництво правоохоронних органів, незалежно від приналежності до релігійних чи інших громадам.

Зазначена ситуація вже взята на контроль на найвищому національному та міжнародному рівні".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада