Головний популіст дня: Тягнибок, який вже в опозиції і до Зеленського

Номінується лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, який проголосив, що його партія тепер в опозиції до Зеленського, наче раніше не була в опозиції до Порошенка

Його номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

"Ми не бачимо в нового президента якостей, необхідних для протистояння колосальним викликам, які стоять перед Україною. Низка заяв В. Зеленського викликала ще більше запитань, ніж відповідей. Він залишається абсолютно непрогнозованою фігурою", - написав Тягнибок у "Фейсбук".

Існує версія, що коли у другий тур вийшли Зеленський і Порошенко, який суттєво відстав від лідера, націоналісти вирішили: президентство Зе дає їм нагоду потрапити до парламенту, мобілізуючи електорат проти космополітичної владної команди. Тому ніхто з очільників "Свободи" публічно не підтримував Порошенка. А якщо не підтримували цього кандидата, значить сприяли перемозі іншого. Аби потім заявити, що вони в опозиції до нього. Так, ніби "свободівці" не були в опозиції до Порошенка. Тільки до нього бути в опозиції було незручно - він не йшов на поступки Москві, посилював обороноздатність країни, сприяв отриманню Томосу і посиленню статусу української мови, а Зеленський, як сподіваються націоналісти, відійде від цих принципів. У цьому, власне, і є лукавий політичний розрахунок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна