Головний популіст дня: Солонтай, який пов'язав харківського стрілка з Кернесом

Номінується політичний експерт Олександр Солонтай, який пов'язав стрілянину у Харківській міськраді із закриттям справи проти Геннадія Кернеса

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

В ефірі каналу ZIK експерт припустив: ця подія може бути замовленням від міського голови Харкова з метою відвернути увагу від його резонансної кримінальної справи, яку закрив райсуд Полтави. І сам же собі заперечив: "У цій історії незрозуміло лише одне – чому той, хто почав стріляти по Харківській міськраді, побачивши охоронця, продовжив це робити, а не втік. Якби ж він накивав п‘ятами, ми б отримали саме те, про що я казав: живий поліцейський, непоранений охоронець і абсолютно відвернену увагу у сторону провокатора-стрільця".

Люблять у нас придумувати конспірологічні теорії, які межують зі здоровим ґлуздом, проте роблять їхніх авторів популярними. Нехай і не надовго. Причини вчинку стрілка скоро стануть відомі. Проте поліція вже повідомила важливу деталь – нападник був п'яний. Якщо йти за логікою Солонтая, Кернес чи його люди знайшли якогось чоловіка, добряче напоїли, дали в руки зброю і сказали: йди, постріляй трохи по міськраді. Повна маячня виходить.

Не виключено, що стрілок дійсно мав образи на міських чиновників, от і прийшов вночі зігнати злобу. А, може, у нього були проблеми з "дахом". Але українські експерти схильні бачити політику навіть там, де її немає. Інакше, про що ж вони говоритимуть в телеефірах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна