Головний популіст дня: Садовий, фракція якого попіарилась на темі виборів в ОРДЛО

Андрій Садовий, фракція якого раптово почала боротьбу із виборами на Донбасі, яких ніхто ще й не збирався проводити
Depo.Влада
24 жовтня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Садовий, фракція якого попіарилась на темі виборів в ОРДЛО
Головний популіст дня: Садовий, фракція якого попіарилась на темі виборів в ОРДЛО

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий, чия фракція у парламенті веде запеклу боротьбу із нею ж придуманою "зрадою" – виборами в ОРДЛО. "Україна має визнати окупацію, назвати Росію країною-окупантом, припинити торгівлю з окупованими територіями, розірвати дипломатичні та економічні стосунки з Росією та припинити будь-які розмови про вибори на окупованих територіях доти, доки над кожною адміністративною будівлею Донеччини та Луганщини не буде встановлений Державний Прапор України" – сказано у заяві фракції "Самопоміч" у Верховній Раді. 

Пане Садовий, а хто ж проти Державного Прапора України над Донецьком і Луганськом?! "Самопоміч" вже кілька тижнів істерично кричить про вибори на окупованих територіях Донбасу. Так само істерично вони колись кричали про "особливий статус Донбасу" та "узурпацію влади" у змінах до Конституції. Врешті-решт зміни до Основного Закону стосовно децентралізації взагалі зависли, і сьогодні у Києва немає інструментів, аби вплинути на обласні ради, які займаються повзучим сепаратизмом, підтримуючи так звані "договірні стосунки" центру з регіонами.

Дуже схоже, що у "Самопомочі" просто немає тем для піару – Тимошенко з Ляшком все смачне розібрали. І щоб не згадували про львівське мандрівне сміття Садового, соратники львівського градоначальника вдаються до ура-патріотичного популізму і крутять дулі Меркель, Олланду й Обамі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада