Головний популіст дня: Саакашвілі, який преміював велосипедами ізмаїльських дітей

Головним популістом дня став голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, який постраждалих від кишкової інфекції ізмаїльських дітей вирішив преміювати дармовими велосипедами
Depo.Влада
8 вересня 2016 23:57
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Саакашвілі, який преміював велосипедами ізмаїльських дітей
Головний популіст дня: Саакашвілі, який преміював велосипедами ізмаїльських дітей

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Кільком сотням дітей, які отруїлися водою в Ізмаїлі цього літа, ми безкоштовно роздали велосипеди, а також оглянули нові очисні споруди, які були побудовані за моїм рішенням, щоб виключити таке лихо в майбутньому", – відзвітував Саакашвілі у "Фейсбуці", додавши відповідне відео з місця події.

А присутнім в Ізмаїлі журналістам губернатор заявив, що ці велосипеди - це частина контрабанди, які після конфіскації на митниці мали бути знищені.

В принципі, голова Одеської ОДА однією піар-акцією "вбив", мінімум, трьох зайців – продемонстрував і любов до дітей, і турботу за очисні споруди, і реальні наслідки власної боротьби з контрабандистами. Хоча довга історія з контрабандними велосипедами вже встигла перетворитися на одеський анекдот.

Попереднього разу Саакашвілі мав бажання роздати велосипедний конфіскат сім’ям учасників АТО та малозабезпеченим, але місцевий суд постановив таки знищити контрабандний товар. Тому на допомогу губернатору прийшли одеські підприємці з фірми "Азимут", які безкоштовно передали ОДА 2,5 тисячі велосипедів різних вікових категорій для роздачі дітям.

До речі, цього разу в Ізмаїлі, за свідченнями очевидців, ззовні велосипеди також були більше схожі на подаровані компанією "Азимут" у липні, а не на конфісковані на митниці у травні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада