Головний популіст дня: Пастух, який своїм популізмом "відшмагав" колег по "Самопомочі"

Номінується народний депутат із "Самопомочі" Тарас Пастух, який "відшмагав" колег по фракції за підтримку закону про нацбезпеку

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Facebook", передає Depo.ua.

Депутат на партійному порталі висловив думку щодо закону про нацбезпеку, яка звелася до тез - він може паралізувати Збройні сили, а ініціативи західних партнерів, внесені до документу, носять декларативний характер.

По-перше, Пастух був єдиним з парламентської команди Андрія Садового, який проголосував "проти". Раніше за таке з фракції "Самопоміч" виганяли. Його не вигнали, що свідчить про подвійні стандарти. По-друге, пан Пастух опинився у компанії з Вілкулом, Балицьким, Бойком та іншими екс-"регіоналами" і соратниками Януковича, які також були проти. Після цього його популістські розумування на тему "такий" чи "не такий" закон втрачають будь-який інтерес. По-третє, чомусь критика закону про нацбезпеку лунає лише від вітчизняних політиків. Щось не так з НАТО, чи все ж з нашими депутатами? А, по-четверте, після підтримки "Самопоміччю" закону про нацбезпеку публікація на сайті окремої думки Пастуха виглядає так, наче він відшмагав своїх колег прямо в їхній хаті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна