Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який вважає абсурдом обшуки ГПУ

Народний депутат від БПП і одночасно член правління партії "Демократичний альянс" Мустафа Найєм назвав абсурдом обшук співробітниками Генпрокуратури у Національному антикорупційному бюро
Depo.Влада
5 серпня 2016 18:33
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який вважає абсурдом обшуки ГПУ
Головний популіст дня: Мустафа Найєм, який вважає абсурдом обшуки ГПУ

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Обшук в НАБУ - це ланка в системній атаці на єдиний правоохоронний орган в країні, який не залежить від політиків і за фактом є білою вороною правоохоронної системи.

Абсурд обшуків в НАБУ полягає в тому, що традиційно протягом чверті століття і до сьогоднішнього дня незаконне прослуховування, як правило, організовують співробітники Генеральної прокуратури і Служби безпеки. Але за роки роботи журналістом я не пам'ятаю обшуків в ГПУ, СБУ або МВС", — написав Найєм на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".

Звісно, можна кепкувати з 25-річної української традиції "прослушки", але не меншим абсурдом є ігнорування пояснень генпрокурора Юрія Луценка, який одразу заявив, що обшук в НАБУ пов'язаний з незаконним прослуховуванням телефону сторонньої особи, і, за потребою, подібні дії також стосуватимуться СБУ. Адже статус "білої ворони правоохоронної системи" не звільняє від відповідальності за порушення закону.

Ще більшим абсурдом виглядає відсутність реакції Найєма на активні дії із дискредитації Луценка з боку свого колеги по фракції БПП та правлінню "ДемАльянсу" Сергія Лещенка.

Зрештою, апогей абсурдності – це відверто антивладна риторика Найєма і Лещенка, котрі тим часом навідріз відмовляються залишати фракцію БПП у зв'язку з входженням до "ДемАльянсу", бо, мовляв, вони досі дотримуються програми партії, за списком якої потрапили до Верховної Ради.

Втім, територія абсурду – зручний ареал для всіляких політичних спекуляцій та банального популізму, якими, схоже, не гребують деякі "нові обличчя" української політики.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада