ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головний популіст дня: Медведчук, який обурюється, що Україне не хоче голосувати за гібридні резолюції Росії

Номінується кум Путіна Віктор Медведчук, який уздрів руку Вашингтону у голосуванні української делегації проти резолюції, внесеної в ООН рукою Москви

Depo.Влада
19 листопада 2018 18:54
ФОТО: depo.ua

Номінувала його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

Йдеться про документ із закликом прийняти більш ефективні заходи по боротьбі з героїзацією нацизму. Медведчук вважає, що наша делегація була проти, бо Київ знаходиться під впливом США.

По-перше, окрім України і Сполучених Штатів, які були проти цього документу, утрималися при його прийнятті держави – члени ЄС. Тобто, вони також під зовнішнім управлінням США? По-друге, проект резолюції внесла Росія, яка робить це щороку. Ще в листопаді 2014-го наш МЗС чітко пояснив: Київ не підтримуватиме пропозиції Москви, яка анексувала Крим і веде війну проти нашої країни на Донбасі. "Україна виступає категорично проти цинічної спроби Російської Федерації представити себе як лідера в боротьбі з нацизмом і неонацизмом, здійснюючи при цьому ті ж злочини проти інших націй", йшлося в заяві МЗС. Переважна більшість українців приєднається до неї і зараз.

По-третє, щось не було чутно заяв Медведчука із засудженням "Русских маршей", на які щороку 4 листопада збираються російські неонацисти. По-четверте, наша держава пішла куди далі у протидії будь-яким формам тоталітаризму, аніж Росія. У нас вже більше трьох років діє закон про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки. Чи засуджений у Росії на законодавчому рівні сталінізм як тоталітарний близнюк нацизму? Навпаки, там відбувається героїзація Сталіна.

І останнє. Усім зрозуміло, що цей проект резолюції - елемент гібридної війни проти нашої держави. Після відмови української делегації голосувати за нього, на пропагандистських каналах за поребриком починається істерика про "неонацизм" в Україні. І, на жаль, її підхоплюють вітчизняні медіа, тиражуючи проросійський популізм окремих діячів.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада