Головний популіст дня: "Ляшківець" Галасюк, який розповів про те, як давав милостиню

Народний депутат України, "радикал" Віктор Галасюк, на партійному сайті розповів про киянина похилого віку, що відмовився взяти у нього гроші
Depo.Влада
26 вересня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: "Ляшківець" Галасюк, який розповів про те, як давав милостиню
Головний популіст дня: "Ляшківець" Галасюк, який розповів про те, як давав милостиню

Номінували його група "Антипопулісти" на  сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

Галасюк повідав життєву історію: під час прогулянки він зустрів чоловіка, який скаржився на мізерну пенсію. А коли депутат дістав "все, що мав у кишені" і простягнув старому, той не хотів брати. "Гідність не дозволяла", - пише Галасюк. З цієї історії він робить висновок: "Владі треба боротись не з опозицією та "популістами", а з нелюдськими умовами життя, особливо коли це стосується тих, хто сам за себе постояти не може!".

"Чому Галасюк популіст? По-перше, він – також влада, він не рядовий депутат, а голова комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва. Хоч і маскується під опозиціонера. По-друге, РПУ Олега Ляшка була в коаліції, але минулого року вийшла звідти, відсторонившись від відповідальності за реформування країни. По-третє, Галасюк не з Марсу звалився, а має власну політичну й підприємницьку біографію. Відомо, що протягом 2012–14 рр. він очолював управляючу компанію інноваційного парку BIONIC Hill.

Це проект вітчизняної "кремнієвої долини", який збиралися збудувати на "золотих" землях у селищі Коцюбинському під Києвом. Згодом проект заморозили. Засновником BIONIC Hill є відомий підприємець і забудовник Василь Хмельницький. Він чотири рази був народним депутатом, два останні – від Партії регіонів. То ж про причини тяжкого соціально-економічного становища, в якому опинилася наша держава, Галасюк міг би спитати у свого колишнього шефа.

Що ж до пенсіонера, який відмовився взяти у "радикала" гроші, то він, безумовно, вчинив гідно. Дай Бог, це стане прикладом для всіх наших громадян: подачки ні від депутатів, ні від кандидатів на виборах брати не варто", - написали антипопулісти.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада