Головний популіст дня: Лещенко, який звинуватив Порошенка у бажанні "добити антикорупційні органи"

Нардеп від БПП і одночасно член правління партії "Демократичний альянс" Сергій Лещенко, котрий назвав сьогоднішній виступ Президента у Верховній Раді "цинічним бажанням добити нові антикорупційні органи"
Depo.Влада
6 вересня 2016 19:19
ФОТО: depo.ua

Номінували його група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Вчитайтеся в ці рядки! Це самообман чи цинічне бажання добити нові антикорупційні органи? "Справжнє полювання на корупціонерів почалося. Я проти ділити правоохоронні органи на нові та старі. Лише єдиним фронтом (sic!) вони здатні нанести удар по корупції". Друзі, може, я чогось не розумію - але це справді про Україну? Яке "полювання на корупціонерів"? Який "єдиний фронт"? Який "удар по корупції"? І це - в аудиторії з найбільшою концентрацією корупціонерів на квадратний метр", – написав Лещенко у "Фейсбуці".

Звісно, цілу низку успішних антикорупційних розслідувань, які впродовж літа провели співробітники Генпрокуратури та НАБУ, ударом по корупції можна не вважати. Хоча одіозні втікачі, на кшталт нардепа Олександра Онищенка та судді Миколи Чауса, схоже, думають інакше. Як і екс-керівник парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, колишній перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, відсторонений заступник міністра охорони здоров’я Роман Василишин або колишній головний санітарний лікар України Святослав Протас, котрим після звинувачення в корупції втекти з країни все ж не вдалося. Втім, такому спеціалісту в питанні "квадратних метрів", яким є відомий борець з корупцією Лещенко, безумовно, видніше. Особливо зважаючи на оприлюднену журналістом Андрієм Дзиндзею інформацію про нещодавню купівлю цим нардепом за 7,5 млн. грн. квартири в центрі Києва загальною площею 192 квадратні метри.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада