Головний популіст дня: Королевська, яка звинувачує Київ у втручанні в президентську гонку у США

Нардеп від Опоблоку Наталія Королевська заявила про втручання представників української влади в кампанію з виборів президента США, що, на її погляд, "може призвести до зовнішньополітичної ізоляції України"
Depo.Влада
16 серпня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
Головний популіст дня: Королевська, яка звинувачує Київ у втручанні в президентську гонку у США
Головний популіст дня: Королевська, яка звинувачує Київ у втручанні в президентську гонку у США

Номінувала її група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Від представників влади вже два тижні постійно звучать висловлювання на адресу одного з кандидатів в президенти США. Таким чином представники української влади фактично втручаються в передвиборну кампанію президента США. Це не тільки суперечить національним інтересам України, а й, в принципі, не політкоректно… Їх слова автоматично налаштовують можливого президента іншої країни проти України. Така ситуація може призвести до зовнішньополітичної ізоляції України", - так Королевська прокоментувала висловлювання глави МВС, посла України у Вашингтоні та посадових осіб НАБУ про кандидата в президенти США Дональда Трампа.

В принципі, малозрозуміло, чому висловлювання окремих українських чиновників протрактовані як втручання в кампанію з виборів президента США. Але є всі підстави вважати, що у Кремлі, господар якого відкрито симпатизує Трампу, все ж поставлять навпроти прізвища "Королевська" таку необхідну їй галочку. Тим більше, що Трампа та колишніх провідних членів Партії регіонів, до числа яких належить і пані нардеп, поєднує фігура Пола Манафорта. Сьогодні він - керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії, а ще зовсім недавно був ключовим політтехнологом команди Януковича і "регіоналів" та продовжив свою політконсультаційну діяльність для потреб Опозиційного блоку.

До речі, в НАБУ стверджують, що прізвище Манафорта 22 рази фігурує в так званій "чорній касі", в якій містяться дані про корупційну діяльність Партії регіонів за 5 років.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада