Головні популісти дня: "Опоблок", що порівняв напад на "Інтер" з Одесою 2 травня 2014 року

Партія "Опозиційний блок", після нападу на телеканал "Інтер" знову заговорила кремлівськими штампами про "партію війни", "атмосферу ненависті" та якусь "внутрішню війну"
Depo.Влада
5 вересня 2016 18:41
ФОТО: depo.ua
Головні популісти дня: "Опоблок", що порівняв напад на "Інтер" з Одесою 2 травня 2014 року
Головні популісти дня: "Опоблок", що порівняв напад на "Інтер" з Одесою 2 травня 2014 року

Номінували їх група "Антипопулісти" на сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Партії війни" та її радикальним найманцям потрібна "перша кнопка", щоб створювати в країні атмосферу ненависті, за допомогою якої вони хочуть зберегти свою владу. Цього не можна допустити - заради країни, яку вони хочуть втопити в крові вічної внутрішньої і зовнішньої війни.

Напад на телеканал "Інтер" має бути негайно розслідувано. Злочинців і їхніх замовників потрібно знайти, інакше підуть інші атаки на свободу слова і демократію", – йдеться у спеціальній заяві "Опозиційного блоку".

А лідер партії Юрій Бойко взагалі порівняв підпал одного з приміщень медіа-активу своїх близьких соратників Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна із трагічними подіями в Одесі 2 травня 2014 року.

"Бажання екс-"регіоналів" представити себе в ролі жертви, передусім, перед світовою спільнотою, яка болісно реагує на пов'язані із ЗМІ інциденти, є цілком прогнозованим і логічним. Але перед тим, як голосно волати про негайне розслідування, можна було хоча б забезпечити нормальну співпрацю "підшефних" із слідством.

Адже керівництво телеканалу "Інтер" відмовилося надати відео з камер спостереження по "гарячих слідах" слідчо-оперативній групі, яка приїхала на місце подій - його довелося вилучати вже вночі в рамках постанови слідчого. Крім того, за останні два роки "Інтер" натягнув на себе таку кількість негативу, що акції прямої дії щодо нього були лише питанням часу.

Втім, власники телеканалу замість того, щоб відмовитись від практики "першої кнопки п’ятої колони Кремля", схоже, обрали прямо протилежний сценарій – "чим гірше, тим краще", - написали антипопулісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада