ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Головна популістка дня: Верігіна, яка так опікується виборами в ОТГ, що забула про полонених моряків

Номінується соратниця Юлії Тимошенко Ірина Верігіна, яка вважає, що вибори до ОТГ важливіші за посилення безпеки країни в період воєнного стану

Depo.Влада
6 грудня 2018 19:05
ФОТО: depo.ua

Її номінувала група "Антипопулісти" у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

На своїй сторінці у Facebook вона обурилася: "якщо би президент хотів проведення виборів в ОТГ, то наступним законом після введення воєнного стану запропонував би внести відповідні зміни до законодавства, які б дозволили не переривати виборчого процесу". "Черговий раз заручниками політичної гри стали прості українці, яких і воєнним станом налякали, і права вибору позбавили", - пише Верігіна.

По-перше, у її пості нічого немає про українських моряків, яких Росія захопила у Керченській протоці. Це вже звичний популізм для заяв представників "Батьківщини": для них головне – вибори, а безпека держави зачекає. По-друге, звідки вона взяла, що воєнний стан налякав українців? Зовсім навпаки, пані Верігіна, українці стануть ще сильнішими, а наші Збройні сили – ще більш боєздатними.

По-третє, нікого права голосу не позбавили, не потрібно розкидатися словами. Вибори до ОТГ обов'язково відбудуться після завершення воєнного стану. Або це питання депутати якось врегулюють ще до завершення спеціального режиму. По-четверте, всі добре пам'ятають, як у парламенті ламалися списи при розгляді воєнного стану. Що заважало фракції Тимошенко, якщо вона хотіла виборів в ОТГ, вийти з пропозицією внести зміни до законодавства, про які каже Верігіна?

Більше новин політики читайте на Depo.Влада