Голова Нацтелерадіо подав у відставку

Голова Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко подав у відставку

Голова Нацтелерадіо подав у відставку…
nrada.gov.ua

Заяву оприлюднено на сайті Нацради, передає Depo.ua.

"Термін моїх повноважень, як члена Національної Ради, завершується у липні. Проте сьогодні, за два місяці до його закінчення, я прийняв рішення подати у відставку і піти з посади. Причини дві. По-перше, проста людська втома – протягом 5 років в постійному стресі працювати щоденно, по 10 -12 годин, інколи навіть без вихідних. По-друге, пропозиція, що надійшла саме в цей час, перейти на іншу роботу", - повідомив Артеменко.

Очільник Нацради назвав головні здобутки відомства. 

"Вперше за всі роки Незалежності  почала будуватися мережа Суспільного телебачення та радіо. Цифрові частоти тепер мають телеканали “UA.Перший” та “Культура”, парламентський телеканал “Рада”. Майже у всіх обласних центрах на FM-частотах мовить перша програма Українського радіо, в Києві з’явилось “Радіо Промінь” та “Радіо Культура”, -  зазначив він.

"Болісно, складно, часом недосконало, але вперше саме за часів каденції цього складу Національної ради відбувся перехід від аналогового до цифрового телемовлення", - додав Артеменко.

За його словами, вперше започатковані нові формати мовлення – "100 процентів української музики", "Репортажне радіо", "Радіо джаз та класика", "Трофей", "Радіо громад". З’явилося понад 85 радіокомпаній в маленьких містах та селищах.

Артеменко зазначив, що вперше, за ініціативи Нацради, були започатковані мовні квоти на радіо, що призвело до появи великої кількості нових українських пісень та нових молодих виконавців.

"В ефірі місцевих та регіональних радіостанцій частка пісень сьогодні становить в середньому 52%. Обсяг ведення передач – 93%. Завдяки принциповій позиції Нацради, жодна з телерадіоорганізацій не забуває зараз вшановувати подвиги та спадщину наших співвітчизників в Дні скорботи і пам’яті", -  йдеться в його заяві.

"Задля захисту інформаційної безпеки нашої держави було обмежено трансляцію близько 80 телепрограм з держави – агресора. Натомість, за цей час народилося понад 50 наших рідних, українських супутникових телеканалів. Попри численні проблеми на лінії фронту знайшлася можливість видати 98 частот на лінії розмежування (до речі, за кількістю виданих частот саме Донецька область на сьогодні є лідером в Україні)", -  зазначив Артеменко.

Такох, за його слоами, значно дерегульовано роботу провайдерів програмної послуги, спрощено або взагалі ліквідовано багато бюрократичних процедур.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme