Голова фракції БПП порадив Сироїд не вигадувати легітимізацію окупантів

У парламентській фракції "Блок Петра Порошенко" спростували закріплення особливого статусу Донбасу в Конституції України
Depo.Влада
16 липня 2015 10:55
ФОТО: depo.ua

Про це в кулуарах Верховної Ради журналістам повідомив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Ігор Кононенко, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Де ви бачили в перехідних положеннях особливий статус? У перехідних положеннях написано про особливості місцевого самоврядування, а це інша справа ...Перехідні положення носять тимчасовий характер, у перехідних положеннях до Конституції тільки зазначено про особливості місцевого самоврядування в деяких зонах. Крапка. Ні в Конституції, ні в перехідних положеннях жодного слова "статус" немає. Якщо немає слова "статус", то все інше, про що говорять деякі депутати, не має сенсу",- заявив Кононенко.

"Ті депутати, які кажуть про статус, на жаль, просто не читали змін в Конституцію і не читали перехідних положень, на жаль", - додав заступник голови БПП.

Нагадаємо, сьогодні заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд заявила, що президент України доповнив проект змін до Конституції, згідно з яким теза про закріплення статусу окупованих районів Донбасу була перенесена з перехідних положень закону в  положення Конституції.

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua