Герой України олігарх Янковський співпрацює з "владою ДНР", - ЗМІ

Компанія бізнесмена платить "владі ДНР" "данину" за можливість вести бізнес
Depo.Влада
27 квітня 2016 13:08
ФОТО: depo.ua
Герой України олігарх Янковський співпрацює з "владою ДНР", - ЗМІ
Герой України олігарх Янковський співпрацює з "владою ДНР", - ЗМІ

Олігарх Микола Янковський, якому належить одне з найбільших фармацевтичних підприємств України - "Стиролбіофарм" - підозрюється у фінансуванні тероризму.

Про це йдеться в програмі "Репортажі та розслідування" на Espreso.TV.

Як з'ясували журналісти, влітку минулого року "Стиролбіофарм" перереєструвалося в Горлівці, а взимку відновило роботу більшої частини своїх виробничих потужностей. Це сталося за сприяння та підтримки "влади" самопроголошеної республіки - зокрема, великий внесок заводу в економіку регіону зазначив самопроголошений спікер "ДНР" Пушилін Денис Володимирович.

Автори розслідування з'ясували, що компанія Янковського платить "владі" "ДНР" грошові внески (данину) за можливість ведення бізнесу. За виявленими фактами СБУ почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 285-5 (фінансування тероризму).

За словами радника Голови СБУ Юрія Тандіта, особливу увагу буде приділено зв'язкам з партнерами і контрагентами "Стиролбіофарм", які реалізують продукцію компанії, оскільки гроші сплачені ними за цими контрактами ймовірно могли були перенаправлені російським терористам.

Нагадаємо, що Микола Янковський, який був одним з найближчих соратників колишнього президента Віктора Януковича, отримав за його сприяння звання Героя України.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада