Геращенко: У Кужель та Тетерука ще "до пляшки" були натягнуті стосунки

У народних депутатів Олександри Кужель та Андрія Тетерука були натягнуті стосунки ще до інциденту з "пляшкою"
Depo.Влада
6 листопада 2015 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це сказав журналістам народний депутат Антон Геращенко, коментуючи інцидент із Тетеруком, який вдарив пляшкою Кужель, передає depo.ua.

"Андрій Тетерук з Олександрою Кужель перебувають у неприязних відносинах. Це всі бачили за день до того (інциденту з пляшкою, - ред.), коли з трибуни Ради виступав тетерук, а пані Кужель смикала його за руку і вимагала вибачень", - зазначив Геращенко.

Він також розпові деякі деталі цієї "сутички".

"Вони сперечалися, і після того, як Тетерук сказав, щось образливе Кужель, вона намагалася замахнутися на нього сумкою. Зі слів Тетерука, він не навмисно влучив горлечком пляшки пані Кужель в обличчя", - сказав Геращенко.

"Такі події не прикрашають парламент", - сказав Геращенко, відзначився, що над інцидентом повинні працювати правоохоронці. 

Нагадаємо, що 5 листопада у Верховній Раді Тетерук вдарив народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Вона заявила про струс мозку, а сам Тетерук заявив, що не збирається складати мандат, бо нед відчуває своєї провини, адже, за його словами, просто захищався від ударів сумкою з боку Кужель. 

Представник МВС Артем Шевченко розповів, що за фактом конфлікту нардепів  відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

Читайте також: Оприлюднено фото "травмованої" Кужель та пляшки, що стала "знаряддям злочину"