Геращенко розповів, за яких умов можуть обміняти російських ГРУшників

Геращенко допускає можливість обміну росіян Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва на Надію Савченко та Олега Сенцова, але тільки після судового процесу над затриманими
Depo.Влада
28 липня 2015 13:38
ФОТО: depo.ua

Про це народний депутат Антон Геращенко написав в своєму "Фейсбуці", пише depo.ua.

"Історія з запуском фейку про нібито обмін двох російських ГРУшників одномоментно показала всю слабкість і незахищеність українського інформаційного простору, помножену на недовіру до дій влади", - написав Геращенко.

За його словами, відпустити без суду двох російських ГРУшників, безпосередньо причетних до загибелі одного українського воїна і поранення іншого, - означає зрадити Надію Савченко, Олега Сенцова і сотні інших наших хлопців, незаконно утримуваних терористами Путіна за надуманими звинуваченнями.

"Думаю, що Президент Петро Порошенко це прекрасно розуміє. Суд над російським ГРУшниками повинен бути проведений якомога швидше із залученням міжнародних ЗМІ з прямою трансляцією в YouTube англійською, французькою та німецькою мовами, так щоб він був одним з топових подій у світових новинах. Такий суд не буде шоу або розправою за прикладом того, як робить  Путін з Надією Савченко. Навпаки, це буде прообраз малого Нюрнберзького трибуналу на якому військовослужбовці збройних сил РФ, яка без оголошення війни напала на Україну, будуть викриті разом зі своїми начальниками в розв'язуванні агресивної війни проти нашої країни", - пише Геращенко.

За його словами, після вироку суду, широко висвітленого в ЗМІ, вони можуть бути обмінені на Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українців, що нудяться в ув'язненні.