Геращенко розповіла про листи від моряків: Вірять, що Україна їх витягне

Перша заступниця Голови Верховної Ради Ірина Геращенко отримала листи від військовополонених моряків, яких незаконно утримує Росія
 

Про це вона повідомила у Facebook, передає Depo.ua.

"Отримала листи від військовополонених моряків, незаконно утримуваних РФ в "Лефортово". Від капітана Дениса Гриценка, його колег Богдана Головаша, Юрія Без’язичного, Віктора Беспальченка. Листи морякам я написала ще в грудні 2018, наскільки розумію з відповідей, тюремна цензура передала їм їх тільки наприкінці березня... Мені їх відповіді також йшли 2 місяці — з квітня", — зазначила Геращенко.

Вона розповіла, що моряки дякують українцям за підтримку, але переживають за свої родини, яким зараз найважче, і просять підтримувати їхніх рідних.

"Хлопці пишуть, що листи українців допомагають їм тримати бойовий дух. Що у вільний час багато читають і вчать іноземні мови. Що дуже сумують за рідними, за морем і хвилями, й вірять, що Україна їх витягне", - зазначила політик.

Вона закликала всіх небайдужих писати листи полоненим морякам на адресу: 111020 Россия, Москва ул Лефортовский вал, дом 5.ФКУ СИЗО - 2 УФСИН.

 

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські кораблі протаранили український буксир, після чого обстріляли українські кораблі і захопили їх у полон.

 

25 травня морський трибунал ООН зобов'язав Росію негайно звільнити українських моряків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна