Геращенко пояснив протестувальникам під МВС, чому їх називають "ментами"

Народний депутат та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко виступив з емоційною промовою перед мітингом, який триває у ці хвилини біля будівлі МВС
Depo.Влада
13 грудня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на трансляцію телеканалу "112 Україна".

"20 років тому вас кинули напризволяще – дали мізерні зарплати, змусили самим купляти собі бензин, папір, щоб писати формуляри. І сказали, живіть як хочете. І ви були змушені виживати. На сьогодні Кабмін прийняв рішення про підняття зарплат. Так, теж недостатньо - до 6300 початківцю у поліції, і для керівників – 15-20 тисяч. Той, хто зможе жити на них, працюватимуть далі у Нацполіції", - сказав Геращенко.

Він також зазначив, що є інформація про те, хто організовував акцію протесту міліціонерів.

"Я знаю, що багато з вас прийшли сюди за покликом душі, я також знаю, як організовувався цей мітинг вчора. Про це є письмові свідчення ряду керівників київської міліції. Це теж правда", - зазначив Геращенко.

Він наголосив, що всі працівники органів міліції, які не займалися корупцією та іншими злочинами, залишаться на посадах.

"Всі рядові співробітники міліції, які не займалися корупцією, які ловлять злочинців, вони будуть працювати. Хто не буде працювати у новій поліції – той, хто організовував схеми і хоче їх організовувати далі по вимаганню грошей", - сказав нардеп.

Він також пояснив, чому так необхідна реформа МВС, навівши ряд аргументів на користь нової поліції.

"Я не називаю абсолютно всіх ментами, але коли патрульна поліція зупиняє пасинка Фірташа, який 8 років жив у Києві, перебуваючи у розшуку за ДТП. Чому за вісім років його не зупинив жоден даішник? Зупиняли, і відпускали – за гроші. Чому погано думають про міліцію, коли у 2009 році в одному з райвідділів міліції Києва студент, якого взяли після якоїсь п'яної бійки, падає нібито з лавки і помирає, а потім вся міліція прикриває начальство цього райвідділу. Коли у Врадіївці у 2012 році кілька міліціонерів зґвалтували жінку і хотіли це все прикрити", - однак ці емоційні слова Гарещенка натовп протестувальників зустрів вигуками "ганьба".

"Всі чесні люди будуть працювати на своїх постах", - запевнив Геращенко, завершуючи свою промову. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада