Геращенко: Очевидно, що тепер я не матиму допуску до українських заручників на Росії

Сьогоднішній прецедент з недопуском Ірини Геращенко до Росії свідчить про не зацікавленість Росії виконувати пункти Мінських домовленостей
Depo.Влада
21 березня 2016 21:55
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, в ефірі "5 каналу" заявила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Очевидно, що це (недопуск на територію Росії – ред.) є спроба такого дипломатичного демаршу з боку Російської Федерації по відношенню до української сторони. ... Я є представником України в гуманітарній підгрупі і це моє ключове завдання займатися звільненням заручників, а мене сьогодні просто не допустили до Надії Савченко. Очевидно, тепер я не матиму допуску до жодного з цих заручників, які перебувають на території Російської Федерації", - зазначила вона.

За словами Геращенко, необхідно вимагати реакції від партнерів на такий прецедент з боку Росії.

"В будь-якому випадку, це серйозний прецедент, МЗС вже зробив відповідну заяву, і президент, і власне ми, дійсно, будемо вимагати реакції від наших партнерів ... і очевидно, що це пов'язано з роботою в мінських групах і це напряму свідчить, наскільки Російська Федерації не зацікавлена виконувати пункти Мінських угод, а працює на дестабілізацію і провокацію", - наголосила вона.

Нагадаємо, сьогодні Ірину Геращенко, яка прямувала на суд у справі Савченко, не пустили на територію Росії і повідомили про заборону в’їзду до 2021 року.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада