Геращенко: Люди, які додумались кидати яйцями у Кернеса, роблять йому послугу

Мер Харкова Геннадій Кернес робить все для того, щоб уникнути справедливого суду над ним
Depo.Влада
18 травня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні о 10:30 в Київському районному суді Полтави мав розпочатися суд над поки ще Харківським міським головою Кернесом Геннадієм Адольфовичем. Він разом зі своїми адвокатами і охоронцями таки приїхав сьогодні на попереднє засідання суду. Але до зали засідання не дійшов.

На підступах до будівлі суду його зустрічала невелика маніфестація з 50 - 60 протестувальників, які спробували закидати Кернеса яйцями", - розповів Геращенко.

Він закликав активістів, хто протестує проти Кернеса, і хто кидав в нього яйцями, "не давати йому привід заявляти, що він боїться тепер ходити в суд".

"Невже Ви думаєте, що кидок яйця в ненависного Вам Кернеса, замінить відкритий судовий процес в ході якого, весь народ України, весь світ зміг би почути про те, як мер другого за величиною міста в Україні обґрунтовано підозрюється у викраденні і побитті активістів Євромайдану?" - звернувся до активістів Геращенко.

Він також відзначив, що ситуація з закиданням яєць могла бути спланована людьми Кернеса.

"Є також думка, що вся ця історія з закиданням яйцями могла бути організована навпаки групою підтримки Кернеса з метою штучно створити нібито загрозу його участі в судовому засіданні в Полтаві. Його адвокати вже заявили журналістам, присутнім в суді, що нібито у них є оперативна інформація про те, що у кого то з протестуючих могла бути зброя. Ця версія буде перевірятися", - зазначив Геращенко.

"Навпаки, той, хто кидав сьогодні яйця, вільно чи не вільно робить послугу Кернесу і його адвокатам, які тепер будуть солов'єм заливатися на тему того, що його судити не можна через те, що існує загроза його життю.

З іншого боку, якщо Кернесу так страшно на волі, то може адвокатам потерпілих та прокуратурі запропонувати забезпечити захист Геннадія Адольфовича в комфортабельній палаті в слідчому ізоляторі?", - йдеться у повідомленні.

Геращенко переконаний, що Київський районний суд Полтави повинен продовжити свою роботу з розгляду справи Кернеса у робочому режимі.

"А органи внутрішніх справ, Служба безпеки і самі активісти повинні забезпечити безпеку судового процесу і відсутність провокацій у його ході", - підсумував Геращенко. 

Нагадаємо, сьогодні у будівлі Київського райсуду Полтави мало відбутися підготовче засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса. Однак перед початком засідання група протестувальників влаштувала "обстріл" яйцями, а адвокати Кернеса заявили в свою чергу, що бачили у протестувальників зброю. У зв'язку з цим людей із суду евакуювали.