Геращенко каже, що ніхто з акредитованих у "ДНР" журналістів його не переслідує

Народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко каже, що журналісти не судяться з ним за злив персональних даних
Depo.Влада
17 серпня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв’ю "Кореспонденту", передає depo.ua.

"Тим журналістам, які писали правду, а не займалися пропагандою, боятися нема чого. Які до них можуть бути питання? Питання повинні бути до тих журналістів, які, прикриваючись посвідченням, писали неправду, прославляли сепаратистів, бойовиків, підтримували розкол держави. Опубліковані дані не були взяті зі стелі, вони були отримані під час перехоплення електронної пошти так званого міністра пропаганди "ДНР" якоїсь Олени Нікітіної-Пушиліної. І жоден журналіст не заперечив факту наявності свого прізвища в списку, бо він справжній", – запевнив Геращенко.

Йому не подобається, що українські журналісти віддали всі свої дані, в тому числі паспортні, а також домашні адреси і телефони, щоб отримати картку акредитації "ДНР".

"При цьому вони обурилися тим, що в Україні їх дані були оприлюднені. Це подвійні стандарти, якщо бути відвертим", - зазначив Геращенко.

Нардеп додав, що жоден журналіст йому погрожував, виникали лише словесні перепалки в соцмережах, ніхто не подав до суду.

Нагадаємо, що група українських хакерів проникла і обалила зсередини всю інформаційну систему Л-ДНР. Одним з результатів цього зламу стали списки журналістів та видань, які отримали акредитацію у так званій "ДНР". Ці дані виклали у вільний доступ на сайті "Миротворець". 

Це викликало негативну реакцію серед журналістів і вони відреагували на це заявою із вимогою до сайта "Миротворець" видалити з вільного доступу інформацію про персональні дані журналістів, які отримали акредитацію у "ДНР".

Кризовий медіацентр також закликає Антона Геращенка та адміністраторів сайту "Миротворець" негайно прибрати з вільного доступу дані іноземних та українських журналістів".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада