Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді

Між народним депутатом від "Народного фронту" Антоном Геращенком та директором компанії "Національні інформаційні системи", представником Inter Media Group Олександром Пилипцем виникла суперечка стосовно діяльності телеканалу "Інтер"
Depo.Влада
7 вересня 2016 16:27
ФОТО: depo.ua

Суперечка виникла під час засідання комітету Верховної Ради, передає depo.ua.

Зокрема, Геращенко вказав на факти антиукраїнської діяльності телеканалу з оприлюдненої переписки колишнього шеф-редактора програми "Подробиці" на "Інтері" Марії Столярової.

"Головні руки Кремля - я і Шувалов, як завжди в тіні. Я це розуміти? Що на телеканалі "Інтер" працюють люди, які вважають себе руками Кремля?", - процитував Геращенко переписку Столярової зі своєю матір`ю.

Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді - фото 1

"Крім того, дуже цікаве питання оплати заробітних плат...Ось Марія Столярова пише: "У мене вже давно тільки оклад 5 тисяч доларів доларами. Дуже хотілося б почути від представника компанії "Національні інформаційні системи", у вас зарплата платиться в конвертах?...Можете також назвати свою зарплату і сказати, чи платите ви з неї податки", - звернувся Геращенко до Пилипця.

"Після розкриття переписки Марії Столярової викрилось те, про що багато громадян України здогадувались. Дійсно, окремі ЗМІ керуються з Росії, окремі сюжети узгоджуються навіть з терористичною організацією "ДНР", - заявив нардеп.

Однак Пилипець, у свою чергу, почав вимагати від Геращенка конкретних фактів протиправної діяльності телеканалу, у зв`язку з чим між чоловіками виникла словесна суперечка. "Я вислухував тут закиди з приводу Столярової. Ви мене в чомусь звинувачуєте? Мене тіпає, розумієте. Я її особисту переписку не читав", - обурився Пилипець. При цьому він визнав, що Столярова була його підлеглою. 

Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді - фото 2

Крім того, Пилипець взявся доводити, що є щирим громадянином України. "Я народився на цій землі, і тут помру. Я дітей тут своїх народжував і поховав свою дитину тут. Я пив воду із Десни і розмовляю українською мовою", - запевнив Пилипець.

Нагадаємо, раніше Геращенко звернувся до СБУ з вимогою дати правову оцінку діям громадян Росії, які керують інформаційною діяльністю телеканалу "Інтер".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада