Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді

Між народним депутатом від "Народного фронту" Антоном Геращенком та директором компанії "Національні інформаційні системи", представником Inter Media Group Олександром Пилипцем виникла суперечка стосовно діяльності телеканалу "Інтер"

Суперечка виникла під час засідання комітету Верховної Ради, передає depo.ua.

Зокрема, Геращенко вказав на факти антиукраїнської діяльності телеканалу з оприлюдненої переписки колишнього шеф-редактора програми "Подробиці" на "Інтері" Марії Столярової.

"Головні руки Кремля - я і Шувалов, як завжди в тіні. Я це розуміти? Що на телеканалі "Інтер" працюють люди, які вважають себе руками Кремля?", - процитував Геращенко переписку Столярової зі своєю матір`ю.

Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді - фото 1

"Крім того, дуже цікаве питання оплати заробітних плат...Ось Марія Столярова пише: "У мене вже давно тільки оклад 5 тисяч доларів доларами. Дуже хотілося б почути від представника компанії "Національні інформаційні системи", у вас зарплата платиться в конвертах?...Можете також назвати свою зарплату і сказати, чи платите ви з неї податки", - звернувся Геращенко до Пилипця.

"Після розкриття переписки Марії Столярової викрилось те, про що багато громадян України здогадувались. Дійсно, окремі ЗМІ керуються з Росії, окремі сюжети узгоджуються навіть з терористичною організацією "ДНР", - заявив нардеп.

Однак Пилипець, у свою чергу, почав вимагати від Геращенка конкретних фактів протиправної діяльності телеканалу, у зв`язку з чим між чоловіками виникла словесна суперечка. "Я вислухував тут закиди з приводу Столярової. Ви мене в чомусь звинувачуєте? Мене тіпає, розумієте. Я її особисту переписку не читав", - обурився Пилипець. При цьому він визнав, що Столярова була його підлеглою. 

Геращенко і представник "Інтера" влаштували суперечку у Раді - фото 2

Крім того, Пилипець взявся доводити, що є щирим громадянином України. "Я народився на цій землі, і тут помру. Я дітей тут своїх народжував і поховав свою дитину тут. Я пив воду із Десни і розмовляю українською мовою", - запевнив Пилипець.

Нагадаємо, раніше Геращенко звернувся до СБУ з вимогою дати правову оцінку діям громадян Росії, які керують інформаційною діяльністю телеканалу "Інтер".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада