Геращенко отримала листи від політв'язнів Карпюка і Кияшка (ФОТО)

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко отримала листи від українських політв'язнів Ігоря Кияшка і Миколи Карпюка

Про це вона повідомила у Facebook, інформує Depo.ua.

"Отримала листи від політв'язнів Кремля Миколи Карпюка і Ігоря Кияшка. Микола незаконно утримується в російській тюрмі за абсолютно абсурдними звинуваченнями вже майже 5 років...., Ігоря затримали рік тому, звинуватили в шпигунстві – традиційна для російських судилищ проти українців стаття", – написала перший віце-спікер.

За її словами, у листі Карпюк дякує всім українцям і владі за моральну підтримку родин політв‘язнів, просить переказати вітання Президентові і, взагалі, "дуже теплі слова написав українцям".

"Никто не вправе заявлять, что украинцы не способны на национальную солидарность" – це з листа Миколи Карпюка, де багато важливих роздумів про силу любові і добра. Я не знаю пана Миколу особисто, але з листа мені здалося, що він - глибоко віруюча людина, серце якої відкрите і не озлобилося, попри обставини, попри 5 років тюрми", – зазначила перший віце-спікер.

Водночас, за її словами, Кияшко написав, що в переддень новорічних свят слова підтримки від українців були для нього дуже важливі.

"Політв‘язні подають усім нам великий приклад сили волі, мужності і віри. Наше завдання - підтримувати родини і боротися за звільнення всіх. Принагідно дякую всім, хто підтримав ідею написати листа нашим бранцям, мені здається, це важлива моральна підтримка", – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, 12 січня уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у російських в'язницях за політичні погляди в даний момент утримують понад 80 громадян України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна