Генпрокурор Луценко розповів про свої перші кроки

Новообраний генеральний прокурор Юрій Луценко розповів про свої найближчі плани у ГПУ
Depo.Влада
12 травня 2016 18:36
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час спілкування з журналістами у кулуарах Ради, передає depo.ua.

"Декілька перших днів не буде жодних інформаційних повідомлень, я хочу увійти в курс справи. Я принципово не вивчав ні структуру, ні очевидно не мав часу вивчити стан резонансних справ кадрового стану, фінансового це все займе у мене декілька днів для того, щоб розібратися. Але наміри зводяться до наступного: я уже маю домовленість із реанімайним пакетом реформ про відновлення офісу реформ ГПУ, також я маю домовленість  із представництвом ФБР в Україні про відновлення їхньої місії у ГПУ з метою покращення слідства і структурних реформ у органах прокуратури",- сказав Луценко.

Також він повідомив, що має намір особисто заслухати своїх заступників і почути від них про стан справ, а також конкретні терміни, коли справи можуть бути передані до суду.

"У нас немає 12 місяців на те, щоб дати суспільству результат, ми не такі багаті на час, щоб дозволити собі знову тільки слова, тому я буду від кожного заступника і керівника області вимагати одного: перше - конкретні справи, конкретні терміни, невиконання буде означати відставку. В моїх планах негайне оголошення конкурсу на посади в Генеральній інспекції, про які багато і справедливо говорив пан Сакварелідзе. На жаль, до сьогодні такої можливості закон не давав. Сьогодні такий закон прийнято. І буде створена через конкурс Генеральна інспекція, яка буде чистити зрадників і корупціонерів у прокуратурі. Одним з перших кроків буде реалізація закону про люстрації, по якому декілька сотень працівників мають бути звільнені зі своїх посад. Закон один для всіх і прокуратура має почати це гасло із себе", - сказав Луценко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада