Генпрокуратура все-таки відкрила справу проти екс-міністра екології Злочевського

Генеральна прокуратура України розслідує діяльність колишнього міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського в рамках кримінального провадження, відкритого проти нього
Depo.Влада
27 листопада 2014 08:14
ФОТО: depo.ua
Генпрокуратура все-таки відкрила справу проти екс-міністра екології Злочевського
Генпрокуратура все-таки відкрила справу проти екс-міністра екології Злочевського

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив заступник генерального прокурора Олексій Баганець, передають «Українські новини».

У свою чергу народний депутат Верховної Ради VII скликання Віктор Чумак уточнив, що провадження проти Злочевського відкрито Генпрокуратурою за його зверненням.

Нагадаємо, що раніше в «Центрі протидії корупції» повідомили, що в Лондоні розслідують справу проти Злочевського, який, за інформацією активістів, перебуваючи на посаді міністра екології, брав участь у видачі ліцензій компаніям, які через підставних осіб належали безпосередньо йому. Пізніше в «Центрі протидії корупції» заявили, що Генпрокуратура відмовилася відкривати провадження проти екс-міністра.

Про те, що ГПУ не веде кримінального провадження проти Злочевського, заявляв і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Довідка ДеПо. Микола Злочевський обіймав свої найвищі посади під час президентства Віктора Януковича. Так, з 2 червня 2010 року він був призначений міністром охорони навколишнього природного середовища України, а 9 грудня 2010-го очолив реорганізоване Міністерство екології та природних ресурсів. У квітні 2012-го його змінив на цій посаді Едуард Ставицький. З 23 квітня 2012 і до 26 лютого 2014 року Злочевський працював заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України.