ГПУ та Печерський суд посперечались через Арбузова

Генпрокуратура та Печерський райсуд звинувачують захист Сергія Арбузова в затягування справи щодо його заочного засудження
Depo.Влада
11 лютого 2016 17:11
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Його відомство звернулось до суду по дозвіл на проведення заочного провадження щодо Арбузова.

Це звернення надійшло у Печерський райсуд ще у травні 2015 року.

"Суд на сьогоднішній день не прийняв рішення щодо задоволення нашого клопотання, що унеможливлює початок процедури заочного провадження стосовно нього (Арбузова – ред.). При цьому аналогічні клопотання задоволені судами щодо Віктора Януковича, Раїси Богатирьової, А. Ігнатова, - зазначив Куценко.

На його думку, "має місце і затягування судами цього процесу, які місяцями розглядають клопотання, наприклад про відвід судді, в той час, як вони мають розглядатися за декілька днів".

У той же час прес-служба Печерського суду заявила, що це сторона захисту затягує процес.

У суді заявили, що адвокати Арбузова не з'являлись на засідання. Через це суд призначив йому державного захисника.

Прес – служба Печерського районного суду м. Києва висловлює своє занепокоєння ситуацією, що склалася навколо клопотання ...

Опубліковано Печерський районний суд м. Києва - прес-служба 11 лютого 2016 р.

"В той же час, починаючи з 05.08.2015 адвокатами, що включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, вчиняються дії, що перешкоджають суду провести розгляд клопотання в розумні строки. Так, адвокатами повідомлено суду про неможливість здійснення захисту за призначенням і відсутність належної кваліфікації для надання правової допомоги", - розповіли в суді.

Суд звернувся до київського регіонального центру вторинної правової допомоги, щоб Арбузову призначили захисника.

"Однак, призначені адвокати в судові засідання неодноразово не з’являлися, мотивуючи своєю неможливістю узгодити позицію захисту з Арбузовим, який перебуває в розшуку, що в свою чергу вказує на умисне затягування розгляду справи в визначені законом строки", - йдеться в повідомленні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада