Генерал НАТО напророчив всесвітній бойовик із російським поваленням України

Росії під силу за лічені дні захопити частину України та країни Балтії, що може стати початком світової війни

Про це йдеться у виданій екс-заступником головнокомандувача військ НАТО у Європі, генералом Ричардом Ширреффом книжці "2017: Війна з Росією: Термінове попередження", передає Depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

За його словами, НАТО і Росія близькі до війни. Причому альянс виявиться нездатним швидко реагувати на блискавичні дії Росії, а Москва може поставити світ перед загрозою ядерної війни.

Ширрефф пише свою книгу в дусі популярного бойовика, наповненого типовими героями і військовим жаргоном. Водночас, свою книгу автор називає пророцтвом.

"Це не вигадка, як така. Це пророцтво на основі фактів, дуже тісно змодельоване за зразком того, що я знаю, ґрунтуючись на моєму становищі як військового інсайдера на найвищому і найбільш поінформованому рівні", - написав він у передмові.

Книга Ширреффа починається з російського вторгнення в Україну.  Армія окупанта мчить на захід від Донецької і Луганської областей до Кримського півострова, вже захопленого Росією в 2014 році. Це завоювання займає три дні для Росії, приносить їй половину України. Оскільки Україна не є членом НАТО, дії Росії не викликають  відповіді з боку альянсу. За кілька годин, у той час як НАТО досі сперечається про те, хто втратив Україну, Росія рухається на балтійські країни.

Нагадаємо, що  Ричард Ширрефф протягом 2011-2014 років був заступником Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, другим за рангом військовослужбовцем НАТО. До цього він був командиром Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада