Генерал НАТО напророчив всесвітній бойовик із російським поваленням України

Росії під силу за лічені дні захопити частину України та країни Балтії, що може стати початком світової війни
Depo.Влада
27 грудня 2016 10:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у виданій екс-заступником головнокомандувача військ НАТО у Європі, генералом Ричардом Ширреффом книжці "2017: Війна з Росією: Термінове попередження", передає Depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

За його словами, НАТО і Росія близькі до війни. Причому альянс виявиться нездатним швидко реагувати на блискавичні дії Росії, а Москва може поставити світ перед загрозою ядерної війни.

Ширрефф пише свою книгу в дусі популярного бойовика, наповненого типовими героями і військовим жаргоном. Водночас, свою книгу автор називає пророцтвом.

"Це не вигадка, як така. Це пророцтво на основі фактів, дуже тісно змодельоване за зразком того, що я знаю, ґрунтуючись на моєму становищі як військового інсайдера на найвищому і найбільш поінформованому рівні", - написав він у передмові.

Книга Ширреффа починається з російського вторгнення в Україну.  Армія окупанта мчить на захід від Донецької і Луганської областей до Кримського півострова, вже захопленого Росією в 2014 році. Це завоювання займає три дні для Росії, приносить їй половину України. Оскільки Україна не є членом НАТО, дії Росії не викликають  відповіді з боку альянсу. За кілька годин, у той час як НАТО досі сперечається про те, хто втратив Україну, Росія рухається на балтійські країни.

Нагадаємо, що  Ричард Ширрефф протягом 2011-2014 років був заступником Верховного головнокомандувача об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, другим за рангом військовослужбовцем НАТО. До цього він був командиром Об’єднаного корпусу швидкого реагування НАТО. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада