Гелетей не вважає комбатів Семенченко і Березу героями

Міністр оборони Валерій Гелетей розкритикував присутність командирів батальйонів «Миротворець», «Дніпро», «Айдар» і «Донбас» у виборчих списках партій на виборах
Depo.Влада
19 вересня 2014 11:24
ФОТО: depo.ua
Гелетей не вважає комбатів Семенченко і Березу героями
Гелетей не вважає комбатів Семенченко і Березу героями

Про це міністр сказав в інтерв'ю виданню «Фокус», передає «Українська правда».

«Коли я бачу в списках партій людей, які ще учора були командирами, я не знаходжу в цьому позитиву... Зараз важливіше саме війна - треба її закінчити і принести мир і спокій. Саме тому справжніх героїв в партійних списках ви не знайдете», - зазначив він.

На думку Гелетея, такі командири і бійці сил АТО вимушені під час виборчої кампанії озвучувати і дотримуватися пріоритетів своїх політичних керівників. Він вважає, що Міністерство оборони є для таких комбатів привабливим ресурсом в політичній боротьбі.

Як повідомляв ДеПо, партія «Народний фронт» включила у свій виборчий список під №5 комбата батальйону «Миротворець» Андрія Тетерука і під №10 - комбата батальйону «Дніпро» Юрія Березу. Партія «Свобода» включила в список під №10 командира взводу 22-го батальйону Олексія Миргородського. «Радикальна партія Олега Ляшка» включила під №3 командира батальйону «Айдар» Сергія Мельничука. Від партії «Самопоміч» під №2 йде у Раду комбат «Донбасу» Семен Семенченко.