Даішники не хочуть перевчатися на патрульних поліцейських - Згуладзе

Перші патрулі нової поліції вийдуть на вулиці Києва в червні 2015 року
Depo.Влада
28 січня 2015 02:27
ФОТО: depo.ua
Даішники не хочуть перевчатися на патрульних поліцейських - Згуладзе
Даішники не хочуть перевчатися на патрульних поліцейських - Згуладзе

Про це заявила перший заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Згуладзе-Глуксманн, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

За її словами, сьогодні стартував перший етап реформування МВС. На даний момент подано 17 тисяч заявок від бажаючих служити у новій поліції. Заявки надходили фізично і онлайн. При цьому 37% претендентів - жінки.

Тест, який сьогодні здають претенденти, розроблений спеціально для того, щоб оцінити загальні здібності. Він не вимагає ніяких спеціальних знань з правоохоронної тематики, а включає в себе вивчення аналітичних здібностей, логічного мислення і комунікативних навичок.

Тести проходять всі кандидати, які захотіли служити в столичному підрозділі патрульної служби. 20% кращих пройдуть далі. Наступним етапом стане іспит з фізичної підготовки.

За словами Згуладзе, спостерігається дуже низький відсоток заявок від нинішніх працюючих співробітників МВС. «Їх практично немає», - підкреслила вона.

Нинішніх діючих співробітників МВС поки не розпущено. За словами Згуладзе, скорочення будуть проводитися поступово. У підсумку ті, хто не пройде конкурсний відбір, отримають компенсаційний пакет. Розмір компенсації вона не уточнила, зазначивши, що це питання обговорюється і буде залежати від можливостей бюджету.

Паралельно йде перехідний етап реформування, готується проект закону про поліцію, який презентують через кілька тижнів.

Що стосується матеріально-технічної бази, Згуладзе зазначила, що МВС не потребує суттєвого переозброєння, додавши, що парк транспортних засобів сьогодні достатній за рахунок отриманих в рамках Кіотського протоколу автомобілів Toyota від японського уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністерство внутрішніх справ України на цьому тижні отримає 350 нових патрульних автомобілів Toyota.