Гаазький трибунал визнав агресію Росії проти України міжнародним конфліктом

На додаток до резолюції ООН щодо окупованого Криму прокурор Міжнародного кримінального суду (Гаазький трибунал) підготував доповідь про злочини Росії проти України
Depo.Влада
18 листопада 2016 10:39
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на засіданні парламенту, передає Depo.ua.

"Зараз працюємо над тим, щоб ця резолюція була схвалена на засіданні Генасамблеї ООН. У нас є дуже чітке політичне послання щодо того, що Росія робила і робить на території окупованого Криму", - заявив Клімкін, коментуючи резолюцію ООН.

"Саме в той же день, коли третій комітет ухвалив цю резолюцію, прокурор МКС видав звіт, в якому містяться дуже важливі речі, а саме міжнародна кваліфікація того, що Росія вчинила і продовжує вчиняти в Криму і на Донбасі. Це на додаток до політичної рамки створює юридичну рамку. Таким і в політитичній, і в юридичній площині ми отримали дуже чіткий меседж від міжнародного співтовариства на адресу Росії і ця рамка буде діяти до будь-яких інших консультацій та переговорів стосовно окупованого Криму", - сказав глава МЗС. При цьому він наголосив, що у доповіді прокурор МКС агресія Росії проти України кваліфікується як міжнародний збройний конфлікт між двома країнами.

Нагдаємо, Генасамблея ООН схвалила резолюцію про порушення прав людини в Криму. Документ підтримали представники 73 країн, проти нього голосували – 23 країни, 76 утрималися.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада