ФСБ шиє Кольченку членство у неіснуючій "Білій студентській дії Арсенія Яроша"

В Росії активісту Олександру Кольченку приписують членство у неіснуючій екстремістській організації "Біла студентська дія" під керівництвом Арсенія Яроша
Depo.Влада
4 серпня 2015 18:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила адвокат Кольченка Світлана Сидоркіна, передає depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

За оперативкою ФСБ,  Кольченко "був активістом молодіжного руху "Біла студентська дія", координатор Арсеній Ярош". Як зазначила на засіданні адвокат Кольченка Світлана Сидоркіна, її підзахисний був членом в організації "Студентська дія", а це "взагалі інша організація, з іншими цілями".

Зазначимо, з 2010 по 2013 рік Кольченко був активним учасником незалежної профспілки "Студентська дія", що відстоювала доступну освіту і дотримання прав студентів. Брав участь у багатьох акціях і громадських кампаніях на захист навколишнього середовища і прав найманих працівників.

Також в протоколі невірно вказані час та місце затримання активіста. 

Видання Медіазона зазначає, що в протоколі місцем затримання вказана адреса проживання Кольченка - вулиця Бела Куна в Сімферополі, тоді як затримували його біля будівлі УФСБ.

Нагадаємо, ключовий свідок обвинувачення на суді відмовився свідчити проти Сенцова і Кольченка. Він пояснив, що попередні свідчення дав під тиском.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua