ФМС почав видавати кримчанам закордонні паспорти, які дають право на шенген

Кримчанам почали видавати перші закордонні паспорти, але пунктом видачі документа значиться не Республіка Крим, а Краснодарський край
Depo.Влада
27 жовтня 2014 12:40
ФОТО: depo.ua
ФМС почав видавати кримчанам закордонні паспорти, які дають право на шенген
ФМС почав видавати кримчанам закордонні паспорти, які дають право на шенген

Як пишуть «Новости Крыма», власники нових закордонних паспортів зможуть отримати шенгенську візу в одному із візових центрів або консульств країн Шенгену в Москві.

У той же час варто відзначити, що визначати справжнє місце проживання заяви консульства будуть по внутрішньому паспорту: більшість країн вимагають від заявників копії цього документа.

Крім того, в анкеті на шенгенську візу є пункт про фактичне місце проживання, обов'язковий для заповнення.

У зв'язку з цим кримчанам, які стали росіянами, необхідно буде вирішити питання прописки у внутрішньому паспорті.

Нагадаємо, 22 жовтня в Сімферополі відкрився перший в Криму центр оформлення та видачі російських закордонних паспортів.

Як повідомляв ДеПо, візи в країни Шенгенської угоди кримчани, які отримали російські закордонні паспорти, зможуть оформити тільки в Києві.

Відзначимо, що навіть отримавши російський закордонний паспорт, кримчанин мало куди зможе по ньому з'їздити. У зв'язку з тим, що Європейський Союз не визнає окупацію Криму, будь-який громадянин Росії, який постійно проживає в Криму, має звертатися за візою у відповідні структури країн-членів ЄС в Україні.

 

 

Мітки: