Фірташ на суді розповів, як секретничав із Тимошенко

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко провела кілька негласних зустрічей з українським бізнесменом-олігархом Дмитром Фірташем, на яких просила підтримки, пропонуючи натомість залагодити його проблеми
Depo.Влада
30 квітня 2015 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив сам олігарх на суді у Відні, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Давай, відходь від Януковича, підтримай мене, і ми владнаємо всі процеси", - передав бізнесмен суть переговорів.

"Інакше Америка не залишить тебе в спокої", - розповів він про погрози політика.

Фірташ підкреслив, що американський уряд начебто давно підтримує Тимошенко, борючись з ним, тому що позиції бізнесмена і політика не збігаються.

Під час судового засідання Фірташ також зізнався, що проводив таємні переговори з Петром Порошенком і Віталієм Кличком щодо їх підтримки на виборах президента і мера Києва

Нагадаємо, що суд у Відні має винести вирок щодо екстрадиції до США українського бізнесмена та голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа, якого ФБР звинувачує в корупції. Український бізнесмен був заарештований у Відні за запитом ФБР в травні 2014 року.

За даними слідства, Фірташ вів переговори з індійськими чиновниками і віддавав розпорядження про виділення їм коштів в обмін на преференції у наданні дозвільних документів. Також за його вказівкою, як стверджується, підробляли документи на передачу цих грошей з метою маскування незаконних виплат під звичайні комерційні платежі. В Австрії відкритих судових справ проти Фірташа немає.