Фірсов заявив, що Кононенко замовив позбавлення його мандата

Народний депутат Єгор Фірсов, якого з’їзд Блоку Петра Порошенка вирішив позбавити мандату, вважає, що його "замовили" нардепи Ігор Кононенко та Олександр Грановський
Depo.Влада
27 березня 2016 23:01
ФОТО: depo.ua

В ефірі Hromadske.tv він нагадав, що почав відкрито висловлювати незгоду з політикою Адміністрації Президента та позицією фракції БПП ще рік тому, передає depo.ua.

Водночас Фірсов вважає, що наразі не існує процедури позбавлення мандату.
"Конституція вказує, що повинна визначатися процедура (позбавлення мандату народного депутата — ред.) з прийняттям відповідного закону, закону про так званий імперативний мандат. Такого закону немає, який би визначав процедуру позбавлення мандату, і в цьому існує деяка складність", - сказав Фірсов.

Крім того, він заявив, що спосіб, у який його позбавили мандату на з’їзді, викликає багато запитань.

"Сам цей формат — закритися швидко на з’їзді і прийняти якесь рішення абсурдне - це неправильно. Більш того, на фракції не було дискусії, треба приймати це рішення чи ні, у фракції взагалі не питали, у фракції є тверезо мислячі люди, а замовниками саме цієї історії", - зазначив Фірсов.

Нагадаємо, що 25 березня з’їзд партії "Блок Петра Порошенка – Солідарність" схвалив рішення забрати мандат у народних депутатів Єгора Фірсова і Миколи Томенка, які, пройшовши до парламенту за списками цієї політсили, покинули її.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада