Філатов повинен прибирати сніг в Дніпропетровську сам. Без Єпіфанцевої

Мер Дніпропетровську забув, що голосували не лише за нього, а й проти Вілкула
Depo.Влада
14 січня 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
Філатов повинен прибирати сніг в Дніпропетровську сам. Без Єпіфанцевої
Філатов повинен прибирати сніг в Дніпропетровську сам. Без Єпіфанцевої

Схоже, що Борис Філатов, як давній представник групи "Приват", навчився в свого давнього товариша Ігоря Коломойського як мінімум одній речі – хамству. Повідомлення про призначення відданої соратниці Олександра Вілкула Світлани Епіфанцевої заступницею Бориса Філатова у Дніпропетровську одразу стало топ-темою обговорення у соцмережах. І абсолютна більшість громадськості негативно оцінила зраду своїх обіцянок з боку Філатова.

Що в результаті зробив Філатов? Замість того, щоб посипати голову попелом і спробувати хоч якось пояснити необхідність даного компромісу, соратник Коломойського почав досить нагло наїжджати на своїх критиків. Мер Дніпропетровська Борис Філатов порадив тим, хто критикує його рішення менше рефлексувати і почати прибирати сніг біля власних під'їздів. "Іноді, щоб допомогти міському голові навести у місті порядок, варто лише почистити сніг біля власного під'їзду, а не саморефлексувати про долю Світлани Єпіфанцевої. Ми зі Світланою якось самі розберемося. А ось до під'їздів руки, на жаль, ще не встигають дійти..." - написав він у своєму Фейсбуці.

Хто насправді повинен прибирати сніг біля під’їздів? Може, як раз сам Філатов, у якого "руки не встигають дійти". Причому можливо без всіляких "епіфанцевих", які тільки вміють закохано дивитися на Вілкула. Саме для цього Філатова обирали – щоб було прибрано сніг, щоб місто було чистим та прибраним. Замість цього Філатов, порушивши обіцянки, влаштовує політичні ігрища.

Як би там не було, але критика на адресу Філатова, схоже, серйозно його турбує, хоча він і робить хорошу міну при поганій грі. "Призначення Епіфанцевим особливо збудило київських другорозрядних політологів, жителів міста Рівне, переселенців з Луганська, фінансистів з Нью-Йорка і милу жінку з міста з довгою назвою Вільягарсіа - де -Ароса. Будь-ласка, узбагойтесь. Рішення прийнято і тема закрита. Можна ми якось в Дніпропетровську самі розберемося? Без ваших психів. Навчіться спочатку депутатів рахувати до 33-х. Ваша думка мене мало хвилює", - заявив він, як мантру продовжуючи повторювати про необхідність компромісу між головними політичними гравцями в Дніпропетровську.

Власне, не хвилює Філатова і думка дніпрян. І при першій вдалій можливості жителі Дніпропетровська за це йому помстяться. Можна забути і про перспективи "УКРОПу". Завдячуючи Філатову їх рослинно-політичний проект повторив долю СПУ і Олександра Мороза, яким не пробачили "компроміс" з Партією регіонів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада