Фейгін звинуватив пранкерів у записі його голосу та опублікуванні аудіофайлу в мережі

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін звинуватив пранкерів у запису його голосу та опублікуванні аудіозаписи в мережі
Depo.Влада
12 березня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у коментарі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Я не знаю їхніх справжніх імен, але будуть названі ті, які фігурують. Фабула проста у заяві, вони опублікували аудіозапис, вона нарізана, з криками, з моїм голосом. Це ст. 138 КК РФ, – ред.), ч. 1 (Порушення таємниці листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних або інших повідомлень громадян, – ред.). В даному випадку, зрозуміло, є якісь інші статті, тут може мати місце і спроба тиску, тут потрібно з об'єктивної точки зору розібратися, на скільки ці дії могли погіршити положення захисту і підзахисної зважаючи на попередній судовий процес", – сказав адвокат.

Фейгін додав: "Вони (пранкери, – ред.) вже, нібито, заявили, що будуть подавати до мене зустрічний позов у цивільно-правовій площині. Знаєте хто у них адвокат? Адвокат Жорін. Це високооплачуваний кремлівський адвокат, який буде представляти їх інтереси. Якщо справу не порушать, ми дещо зрозуміємо. У всякому разі, рано зараз  говорити про це, для цього є спеціальний набір дій. Ви побачите, що тут суперечка йде за 138 статтею, наскільки їх дії підпадають під об'єктивність частини першої, я думаю, підпадають. Вони записали мій голос, я розмовляв з третьою особою, звідки він з'явився в мережі".

Нагадаємо, раніше адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін оголосив про початок "війни" з пранкерами, які написали фейковое лист нібито від президента України.

Російський пранкер Володимир Кузнєцов (Вован) заявив, що це він надіслав "лист Порошенко" адвокату Надії Савченко Марку Фейгину. Зазначимо, що його історія не стикується з раніше розказаної самим адвокатом Савченко Фейгіним, який назвав фальшивий лист "спецоперацією" ФСБ.

Нагадаємо, раніше адвокат Савченко Марк Фейгін опублікував у своєму Twitter лист нібито глави української держави до льотчиці з проханням припинити сухе голодування. Крім того, в листі йдеться, що target="_blank">президент хотів би бачити Савченко в оновленому уряді. Пізніше прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що глава держави ніяких листів не писав, а передав усне звернення.

Суд РФ оголосить рішення у справі Савченко 21 березня. Міністерство закордонних справ України назвало рішення російського суду про перенесення дати винесення вироку "свідомої і цинічною розправою" і "навмисним створенням обставин, які становлять смертельну загрозу її життю".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада